bohemian analytics

o nás

Jak to všechno začalo

Náš příběh začal v roce 2019 úplně náhodou. GPS jsme si chtěli sami vyzkoušet, a proto jsme si jednu také koupili. Postupně jsme začali zjišťovat, že zde není velké analytické zázemí a je zde určitý prostor, ve kterém bychom se mohli pohybovat a propojovat tak kluby popřípadě jednotlivce s různými dodavateli podle jejich potřeb. 

Bez zpětné vazby jsou ale samotná data k ničemu. Z tohoto důvodu jsme se začali více zajímat o celý trh, vzdělávat se a čerpat zkušenosti ze získaných dat. Nedovolím si jakkoli hodnotit naši práci, protože chci, aby za nás mluvili výsledky, dlouhotrvající spolupráce s kluby a konečně hodnocení od hráčů, ale myslím, že dokážeme vše výše uvedené splnit a pomoci všem, kteří o to mají zájem.

Zabýváme se datovou fitness analytikou

Naším hlavním cílem je rozšířit povědomí o možnostech využití zařízení snímajících pohyb sportovců v České republice. V praxi se stává, že jednotlivec nezná trh s těmito zařízeními. V tu chvíli přichází naše role, kdy jsme na základě potřeb a očekávání klienta schopni doporučit ideální zařízení, které bude splňovat klientovi požadavky.

Proto nabízíme širokou škálu řešení od různých dodavatelů. Důvodem je možnost individualizovat přístup k jednotlivým klientům a splnit jejich často velmi náročné požadavky, které na služby a zařízení kladou.

kdo jsme a co dokážeme

Víme, jak na to

Zaměřujeme se primárně na běžecká data a snímaní tepové frekvence skrze GPS čipy a sport testery (starší používají toto, já HR monitor), ale díky našim zkušenostem a praxi, máme vhled i do jiných odvětví a dokážeme poradit a pomoct v mnohem širším spektru záležitostí.

“ Nezajímá nás názor ostatních, ale pouze hodnocení zákazníka na jehož spokojenost klademe velký důraz. „

CO O NÁS ŘEKLI

RECENZE KOMUNITY