bohemian analytics

faq

Týmové řešení

1. Jaké řešení nabízíte pro týmy?

Pro týmy nabízíme hned několik řešení, které se dají různě kombinovat, a to přesně dle požadavků. Široké rozmezí je i v ceně, kde dokážeme doručit jak relativně levné GPS pro kluby s menšími nároky na jejich funkce, tak i TOP GPS se všemi potřebnými metrikami, live monitoringem a snadnou obsluhou. Pro přesnou specifikaci a sdělení vašich představ nás prosím kontaktujte zde.

2. Jsme amatérský tým, ale vesty bychom si chtěli minimálně vyzkoušet, a pak uvidíme, zda jsou pro nás využitelné, je u vás ta možnost?

Ano, určitě tady tato možnost je. S vestami dle Vašich představ dorazíme, vše ukážeme, pomůžeme nastavit a pak minimálně na měsíc půjčíme. Věřím, že tímto měsícem naše spolupráce neskončí.

3. Jsem trenér a s fitness daty nemám moc zkušeností. Můžete mi poskytnout v rámci zpětné vazby k hráčům podporu?

Ano, v oboru fitness dat, běžeckých dat a zpětné vazby z nich se vzděláváme a zároveň pomáháme již několika týmům na poloprofesionální úrovni. Zpětná vazba z fitness dat je velmi specifická a stejně jako u herních dat (xG, xA, apod.) nelze vycházet pouze z čísel samotných, ale je potřeba hráče minimálně na videu vidět a jeho pohyb navnímat. Se zpětnou vazbou k hráčům Vám tedy rádi pomůžeme.

4. Jak zpětná vazba vypadá a co se z ní dá vyčíst?

Zpětná vazba závisí na několika faktorech jako počet hráčů, typů metrik, časového intervalu nebo počtu tréninků v tréninkovém mikrocyklu. Důležité je očekávání co a komu má zpětná vazba přinést, čemu má pomoct, co by měla zlepšit nebo na co upozornit. Nakonec by to měl být soubor dat za určité období, kdy minimálním měřitelným vzorkem je jeden měsíc, který by obsahoval právě zmíněná doporučení, upozornění a specifikaci tréninků.